Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Farmasi Ailesi olarak insanların güven duyabileceği bir çalışma ortamı sağlamak. Başlamış olduğunuz işte şirketin size sunacağı ortam her zaman içinize sinmelidir. Başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Dolayısı ile, Farmasi ailesine katılan danışmanlarına, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlayacaktır. Yaşantınıza ve hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme olanağı sunmak. Farmasi olarak uyguladığımız ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır.

Farmasi Network Marketing sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir. Farmasi bu fırsatları sizlere de yaşama gereksinimlerini sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız.

Diğer misyonlarımız;

  • Değerli insanlarımıza sevecekleri, eğlenceli bir iş olanağı sunmak,
  • Hep birlikte iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmak,
  • Bilinçli ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü