Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ÜRÜNLERİNİN FAYDALARI

Farmasi Ürünleri 'nde insan sağlığıma zarar veren kanserojen maddeler içermez. Farmasi Ürünleri 'nin faydaları her yaş gurubuna ve her evin ihtiyacına cevap veren geniş ürün yelpazeye sahip Makyaj, KişiselBakım, Parfüm, Dr. C. Tuna Serileri ve Temizlik Gurubu olan kendi ürün ambalajını kendi üreten Entegre bir tesise sahip olan %TÜRK ŞİRKETİDİR. Siz de geleceğin 1 numaralı FARMASİ KOZMETİK firması olan Farmasiye Kayıt olarak ürünleri kendiniz için indirimli alabilir, sağlıklı ürünler kullanarak hem ailenize hem de çevrenizdeki insanlara sağlıklı ürünler satışı yapabilirsiniz.

KAYDOL-sistemi öğren-öğret-kazan yöntemi ile siz de size bağlı KAYITLAR oluşturarak ekibinizi büyütebilirsiniz. Farmasi Üyelik formunu doldurup FARMASİYE KAYIT olun, belirtmiş olduğunuz tel numaranızdan Farmasi Danışmanları 'mız tarafından kısa süre içinde aranıp tüm detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz üzerine Farmasi Kataloğunuzu ücretsiz olarak kapınıza kadar gönderilir.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü