Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Farmasi Bitkisel İçerikli Deterjanları ile Sağlıklı Çevre, Sağlıklı Yaşam!

Farmasi Mr. Wipes Home temizlik ürünleri ile kolay ve zahmetsiz temizliğe merhaba deyin!

Farmasi Temizlik Ürünlerini, halı, koltuk, mutfak, banyo, mermer, fayans, küvet, lavabo, davlumbaz, alüminyum, plastik ve çelik tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Ayrıca elde
yıkanan bulaşık ve çamaşırlar için de etkili sonuçlar sunar. Kimyasal madde bazlı ürünleri atık sulardan ayrıştırmak çok zordur. Bu durum doğaya karşı ciddi problemler yaratır. Bu problemler ancak petrol bazlı deterjanlar yerine doğada çözülebilen deterjanlar kullanılarak çözülebilir. Sağlığımızın ve doğanın korunması da en az evimizin temizliği kadar önemlidir. Bu yüzden temizliğin doğalını seçerek Farmasi ile daha sağlıklı ve daha güvenli bir başlangıç yapabiliriz.

Farmasi Ürünleri doğaya ve insana saygılı temizlik sunar. Fosfat ve Formaldehit içermez. Doğada parçalanabilir. Kostik içermez! Konsantre özelliği ile uzun süre kullanım imkânı sağlar.
Farmasi ürünleri çeriğinde doğal yağlar bulunur. Uygulama yapılan yüzeye zarar vermeden temizler, parlatır ve kalıntı bırakmaz. Su bazlı formülleri sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür ve durulanır. Farmasi Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici, tüm silinebilir yüzeylerin hijyenik temizliği için kullanılabilir. Konsantre formülü fosfat, paraben, sülfat veya klorlu ağartıcılar içermez ve cildi tahriş etmez. Farmasi üçeriğindeki tüm maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır. Farmasi Ürünleri ile kendinizi, çocuklarınızı, ailenizi tüm çevrenizi koruyabilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü