Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ SAÇ KREM ÜRÜNLERİ

Saçlarımız için en sevdiğimiz ürünlerdendir. Kırık ve yanmış saç uçlarını düzeltmek ve daha yumuşak saçlara kavuşmak için kullanılırlar. Yani saç kremi arındırıcı değildir. Fakat bazı
kadınların saç kremini şampuan yerine kullandığı fark edilmiştir. Bu son derece yanlıştır! Şampuan hem saçınızdaki kirleri arındırırken hem de saçınızın nem tabakasını süpürür. Bu yüzden
saç kremini şampuandan sonra kullanmak gerekir.

Her yıkamada şampuanla birlikte mutlaka kullanılması gereken Farmasi Saç Bakım Kremleri, saçlarınızı en kısa sürede özlemini duyduğunuz güçlü ve ışıltılı haline kavuşturacaktır.
Farmasi Saç Kremi 'ni saçın sadece uçlarına 1 dakika boyunca masaj yapılmasını ve durulayarak duştan çıkılmasını öneriyoruz. Farmasi Saç bakım Kremleri, ıslak saça kayganlık, kuru saça kolay taranma imkânı sunuyor, saçın elektriklenmesini önlerken saça kaybettiği parlaklığı geri kazandırıyor. Düzenli olarak kullanılan saç bakım kreminin 10 üzerinden 10 alacak ipeksi saçların sırrı olduğuna dikkat çekiyor.

Eğer saçlarınız sönerse ve yağlanırsa dozunu kaçırmışsınız demektir. Böyle bu durumda tek yapmanız gereken saçınızı tekrar yıkamak olacaktır. Dozunu kaçırmamak için bezelye büyüklüğünde ürünle başlayarak giderek artırabilirsiniz.

Durulanan saç kremlerini banyoda kullanmak gerekir. Şampuandan sonra saçınızı sıkarak suyunu akıtın. Yeterli miktarda saç kremini avucunuza alın. Miktarını belirlemek tamamen size kalmış. Çünkü saçın gürlüğüne göre ihtiyaç duyulan krem miktarı değişir. Fındık büyüklüğü kadar aldığınız kremi azar azar artırarak ideal miktarı bulabilirsiniz. Saç kremini öncelikle avucunuzda  dağıtın ve sonra saç uçlarından başlayarak yukarıya doğru sürün.

Biraz bekleyip durulayın. Beklerken saç uçlarınıza masaj yaparak kremi iyice yedirebilirsiniz. Eğer saçlarınız sönerse ve yağlanırsa dozunu kaçırmışsınız demektir. Böyle bu durumda tek yapmanız gereken saçınızı tekrar yıkamak olacaktır. Dozunu kaçırmamak için bezelye büyüklüğünde ürünle başlayarak giderek artırabilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü