Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ AYDINLATICILAR

Işıldayan yüzlerin asıl emektarı, son dokunuşu aydınlatıcıdır!

Bizim istediğimiz bu kadar değişmek değil, sadece biraz daha ışıldayabilmek...

Farmasi Aydınlatıcı ile yüzünüzde ışığın doğal olarak vurduğu alanları güçlendirerek daha canlı, nemli ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Nereye uygularsanız ne olur?

Gözler: Göz pınarlarınıza küçük bir nokta halinde aydınlatıcı uygulamak, daha zinde görünmenizi ve canlı bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Yanaklar ve şakaklar: Yanaklarınıza yani elmacık kemiklerinizin çıkık olmayan kısımlarına üçgen biçiminde aydınlatıcı uygulamak, Farmasi aytınlatıcıları ile doğru bölgelere ışık vererek yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirir. Gözlerinizin bitiminden biraz yukarıya ve kaş kemiklerinize de uygulama yaparsanız etkiyi ikiye katlayabilirsiniz.

Burun üstü ve alın: Burun kemiğinizin öne bakan yüzüne ve iki kaşının ortasına ince bir çizgi halinde aydınlatıcı uygulamak, burnunuzu daha ince gösterir, daha canlı bir ifadeye kavuşmanız
ve sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Dudaklar ve çene: Üst dudaklarınızın ortasında bulunan ufak şeklindeki alana aydınlatıcı sürerseniz dudaklarınız olduğundan daha dolgun görünecektir. Aynı şekilde, çene kemiğine de
uygulama yaparak daha çıkık bir çene illüzyonu yaratabilirsiniz.

Farmasi Aydınlatıcı Ürün Kodu: 1301343

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü