Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ÜRÜNLERİ ZARARLI MI?

Farmasi ürünleri insan sağlığına zarar veren kanserojen maddeler içermez. İlaç sektöründe kullanılan ham maddeler ve bitkisel özlerden üretilir. Farmasi ürünlerin de koruyucu ham maddeler olarak kullanılan miktar %0.1, şeklindedir.

Bu nedenle insan sağlığına zarar vermez. Farmasi Kozmetik Ürünleri 'nde Sodyum Laureth Sülfat (SLES) ve benzeri Kanserojen Kimyasallar bulunmadığı için Bütün aileniz gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Ailenizin ve çocuklarınızın sağlığı için Farmasi Kozmetik Ürünlerini kullanın. Farmasi Ürünlerine, üye olarak %30-40 indirimli alabilirsiniz. Farmasi Üyelik için Farmasi Online kayıt Formu 'nu doldurmanız yeterli.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü