Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

DR. C. TUNA 1923 yılında Edirne’de doğdu. 9 çocuklu bir ailenin (Ailenin 9. Çocuğu 11 üniversite bitirmiştir.) 7. Çocuğu olan Dr. Cevdet TUNA 1930 yılında ilköğretim hayatına Edirne’nin
Balık pazarı ilkokulunda başladı. 1935-1941 yılları arasında Haydarpaşa lisesini bitirdikten sonra, 1941-1947 yılları arasında Almanya Goethe Tıp Fakültesini başarı ile bitirdi. 1952 yılında ilk profesyonel hayatına Türkiye’nin ilk 5 ilaç firmasından birini ‘Tege İlaç Fabrikasını’ kurarak başladı. Türkiye’de ilk öksürük şurubu, ağrı kesici hapı, yanık merhemi, öksürük tabletlerini formülize etti. İşine duyduğu aşkla her geçen gün büyüyen şirketinde her daim ilaç üretimindeki tüm aşamalarında bizzat kendisi bulunurdu.

Türkiye’deki ilk tahlil laboratuvarlarının kurulmasında etkin rol üstlendi.

Bugün halen ayda bir gün oğlu Sn. Hakan Tuna yönetiminde olan Farmasi kozmetik A.Ş’ yi ziyaret ederek eski formülleri hakkında yöneticilerle sohbetler gerçekleştirmektedir. Basını yakından takip eden Dr. C. TUNA rakip analizleri ve nu konuda toplandığı haber ve ilanlarla AR- GE ’ye ve Farmasi Pazarlama departmanına da destek vermektedir. 1998 yılında Tanalize firmasını kurdu ve bugün halen Farmasi, Dr. C. TUNA, Eurofresh markaları adı altında üretilen 2.000 çeşitten fazla kozmetik üretim tesislerinin Onursal Başkanı.

Farması Kozmetik Ömerlideki 56.000m lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ürünleri üretmektedir. 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis
olmasıdır. Farmasi Fabrikalarının bacası yoktur. Çevreye ve doğaya zarar gelmemektir.

Farmasi ürünleri SAĞLIK BAKANLIĞI Onaylıdır.

  • Troclasan içermez.
  • Etil alkol içermez.
  • Alerji riski içermez.
  • Yapay nemlendirici içermez.
  • Paraben içermez.
  • Hayvansal madde içermez.
  • Kimyasal madde içermez.
  • Nikel testi yapılır.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmez.
  • Farmasi ürünleri farmasi laboratuvarında üretilir.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü