Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ HELAL ÜRÜNLER

Helal belgesi, güvenilir, dini bilgisi ve bilinci tam, muteber, işinin ehli ve tarafsız bir kurumun, belgelendirmeye tabi olan üretimin denetlemesini, dini kaideler, helal standartlara
uygunluk içerisinde üretimin yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, uygunluk verilmiş kabul edilirliği olan bir belge vermesini içeren bir uygulama işlemi grubudur.

Farmasi Kozmetik Türk halkı için helal ürünler üretiyor… Helal Ürün, dinimizce yapılması, kullanılması ve yenilip içilmesi serbest bırakılanlar anlamına gelmektedir. İslami kurallar çerçevesinde yaşayan her Müslüman’ın özellikle dikkat etmesi gereken, ısrarla uzak durmayı isteyeceği kimi durumlar mevcuttur.

Bize emanet edilen bedene gereken özeni göstermek, bu özeni gösterirken de helal sınırları içinde kalmak ve bunun yanında  da beklenmeyen sağlık sorunlarına davetiye çıkarmamak gerçekleri adına dikkatli ve tedbirli olmak gerekmektedir.

Ürünün ham maddeden başlayarak mamul madde aşamasına kadar bütün proseslerin, ürün bileşiminde bulunan bütün maddelerin ve katkı maddelerinin gerek menşei, gerek temin biçimi ve yolları, gerekirse temin kaynağı bakımından İslami kriterlere ve insani gereklere uygun olmasıdır.

Ürünün paketleme malzemelerinin ve depolama şartlarının insani gereklere ve İslami kriterlere uygun olması, iyi üretim uygulamaları (GMP) iyi hijyen uygulamaları(GHP) şartlarını
sağlamalıdır. Farmasi Kozmetik ürünleri bütün bu uygulamaların hepsinden geçerek helal ürünler sınıfında yer almıştır. Farmasi ürünlerinin helal belgesine sahip olması kullanıcının farmasi ürünlerine  olan güvenini arttırmaktadır. Farmasi dünya çapında 124 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Bu ülkeleri incelediğimizde Arap yarım adasında, Afrika da ve Ortadoğu’da olmak üzere birçok Müslüman ülkeye ihracat yapmaktadır. Müslüman ülkelerin bu tarz ürünlerde alım kriterlerin den bir tanesi de Helal Belgesidir. Firmamız Uluslararası kabul gören helal belgesi ile ürelerini bu ülkelere pazarlamaktadır. Müslüman ülkelerden ülkemize gelen turistlerin özellikle Farmasi ürünlerini ismi ile birlikte istemesi ürünlerimizin gördüğü kabulün ispatıdır. Ülkemizdeki sosyal yapıyı göz önüne aldığımızda ürünlerimizin helal belgesi olması ülkemizdeki tüketiciler için de ayrıca bir tercih sebebidir.

Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü